no comments

Projelerim

Kendimi bildim bileli sürekli bir şeyler üretiyorum ama sanırım size sadece aşağıdakileri aktarmalıyım.

1- YouTubeTavsiyeleri.com

YouTubeTavsiyeleri.com YouTube izleyicilerine yönelik kişisel video ve kanal önerileri sunan platformdur. Şu anda beta sürümüyle yayında!

2- Kişisel Youtube Kanalım

Günümüz Türkiye’sinde okuyanlar olarak azınlıktayız. Ben de sadece okuyanlara değil diğer insanlara da hitap etmek istiyorum. Bundan ötürü bir şeyleri izlemeyi çok seven insanımıza da artık Youtube’da da hitap etmeye çalışacağım. YouTube’da aslında kendi hayat hikayemi çekeceğim ve serüvenlerimi anlatacağım…

Videolarıma buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz…

3- KreatifBiri

kreatifbirianalogo

Şu an aktif olarak yürüttüğüm ve en muhteşem projem olan kreatifbiri.com, Türkiye’nin seyrini değiştirebilecek bir potansiyele sahip. Basit bir blog sitesi olarak başlayan projem şimdi komplike bir platforma dönüşmüş halde.

Detaylı olarak incelemek isterseniz;

Ana sayfa linki: https://www.kreatifbiri.com/

Amacımız, hedeflerimiz ve neler yaptığımızı incelemek için: https://www.kreatifbiri.com/derdimiz-ne/

4- Marjinaller.xyz

KreatifBiri projemden tam bir yıl önce hayata geçirdiğim, ilk defa bir ekip yönettiğim projemdir. Aslında çok güzel bir şey planlamıştım orada ama hem teknik yetersizliğim hem de acemiliğimden ötürü 2,5 ay sonra projemi sonlandırmak zorunda kaldım.

5- Kişisel Bloglar

KreatifBiri’ni açana kadar sayısız blog açtım. Bunlar bazen teknoloji haberleri yaptıklarım, bazen kafama esen şeyleri yazdığım, bazen kitap incelemeleri yaptığım çok çeşitli bloglardı. Bu kadar çok açmam ilk başlarda yararsız görünüyordu çünkü çok az tıklanıyordu ve istediğim kitleye kesinlikle hitap edemiyordum. Fakat zamanla bana gerek teknik gerek de yazarlığı geliştirmeme katkısı olduğunu gördüm. Bundan ötürü artık yaptığım hiçbir şeyin faydasız olduğunu düşünmüyorum.

Cevap

Araç çubuğuna atla